VI Charytatywny Rajd Koguta 2022 Oława – Giżycko
16.06 – 19.06.2022 🚗 🚗 🚗

Było morze, były góry, teraz czas jest na mazury!😁😍

Jak zawsze startujemy w Boże Ciało, tym razem jest to 16.06.2022

Dlaczego wybraliśmy Giżycko? Chyba nie musimy tłumaczyć! To nasza ⛵żeglarska stolica Polski, oraz serce Krainy Wielkich Jezior, otoczona z trzech stron jeziorami Niegocin, Kisajno i Tajty. Krystaliczna woda, biały piasek 🏖 i zielona trawa – czy potrzeba czegoś więcej? W tej Edycji uczestnicy będą musieli zmierzyć się z pokonaniem prawie 700 kilometrowej drogi, przebiegającej m. in. przez Warszawę 😉 Po trudach trasy, każdy będzie miał okazję na odpoczynek na mazurskich plażach, które są doskonałym miejscem na wspólne podziwianie zachodu słońca. Nigdzie w Polsce zachody słońca 🌅 nie są tak magiczne jak na Mazurach.
Ponad to będziecie mieli okazję zobaczyć dwie największe atrakcje regionu. Nigdy nie zdobytą Twierdzę Boyen, która kształtem przypomina sześcioramienną gwiazdę oraz jedyny w Polsce most obrotowy, który waży ponad 100 ton i jest obracany ręcznie przez operatora.

Burmistrz miasta oraz mieszkańcy Giżycka przyjmą nas z wielką radością, a miasto wspomoże nas w organizacji rajdu. Burmistrz zaoferował scenę, zespoły koncertowe, konferansjera, pomoc służb miejskich, pomoc medyczną oraz grochówkę wojskową dla uczestników. Jest to dla nas ogromna pomoc.

Meta odbędzie się na plaży w Giżycku. Będziemy czekać na Was 18.06 od godz. 10:00-20:00. Wszyscy uczestnicy którzy przyjadą, zostają wraz z pojazdami aby przywitać kolejne załogi. Miasto Giżycko przekaże 4 ha przy plaży, gdzie wszyscy spędzimy sobotę. Automatycznie zrobimy ogromny zlot. Wieczorem czekają na nas koncerty, grochówka, wkopanie palmy oraz wręczenie nagród na zakończenie rajdu.

Jak dobrze wiecie Rajd Koguta to wynik miłości do motoryzacji i pomagania. Oprócz pięknej przygody i doskonałej zabawy możemy pomóc wielu potrzebującym. W poprzedniej edycji, dzięki Wam udało się zebrać 532 089,32 zł. Czy i tym razem uda nam się pobić kolejny rekord? Wierzymy, że tak!

Pamiętajcie, że 100% zebranych pieniędzy trafia na cele charytatywne, a cały koszt organizacji finansowany jest prze Studio Reklamy Wena oraz nasze Muzeum Motoryzacji z Oławy.
Całą kwotę podzielimy na kilkadziesiąt chorych dzieci i kilkanaście fundacji. Pieniądze także trafią dla schroniska i fundacji dla zwierząt. Lista osób potrzebujących jest zawsze konsultowana z wieloma instytucjami, które zajmują się ludźmi, którzy potrzebują pomocy. Całą listę przedstawimy przed Rajdem, a po dokładnym przeliczeniu wszystkich wpłat podamy całą zebraną kwotę. Zaraz po zakończonym rajdzie, zrobimy przelewy zgodnie z wcześniej opublikowaną listą. Całe nasze rozliczenie pokażemy na naszym fb.

Kochani, wpisowe na VI Rajd Koguta 2022 wygląda następująco:

  • ekipa jadąca samochodem min 600zł
  • motocykliści min 200zł
  • rowerzyści min 50zł

Oczywiście znamy już Wasze serca i wiemy, że wpłacacie też więcej za co serdecznie dziękujemy ❤️❤️❤️